Lunatic Soul: nowy utwór, premiera płyty i nasza recenzja

Artur Chachlowski, Lunatic Soul: nowy utwór, premiera płyty i nasza recenzja

Lunatic Soul  zaprezentował nowy singiel z nowego albumu zatytułowanego „Through Shaded Woods”. Utwór nosi tytuł „The Fountain” i można go posłuchać po rozwinięciu newsa.

Na nowym albumie, który swoją premierę miał dzisiaj, Mariusz Duda zabiera słuchaczy w muzyczną podróż zainspirowaną skandynawskim i słowiańskim folkiem: „Chciałem nagrać płytę dynamiczną, na której dużo się dzieje i gdzie mamy sporą dawkę muzyki związanej z transowym, mrocznym folkiem. Znalazły tu ujście wszystkie moje inspiracje m.in. Dead Can Dance czy szwedzką Hedningarną.

„Shaded Woods” to nasze najgorsze traumy i koszmary, to nasze najtrudniejsze życiowe momenty. To również symbolika naszych obecnych, trudnych czasów. Przejście przez tan mroczny las ma symbolizować ich przezwyciężenie. Mam nadzieję, że ten nowy utwór, jak i cała nadchodząca płyta, będzie taką pochodnią, która nie dość, że pomoże nam oświetlić mrok, to jeszcze przyda się do odganiania potworów.”

Utwór „The Fountain” jest dostępny na platformach cyfrowych: https://ffm.to/thefountain

Siódmy album Lunatic Soul - „Through Shaded Woods” ukazał się w wersji podstawowej i rozszerzonej. Album można zamawiać pod tym linkiem: http://bit.ly/LSWoods

 

Na naszej stronie internetowej można przeczytać recenzję tej płyty pod tym linkiem.

 

MLWZ album na 15-lecie