Premiera singla zespołu TainT

Artur Chachlowski, Premiera singla zespołu TainT

TainT to zespół czterech facetów grających muzykę z pogranicza alternatywnego metalu z domieszką grunge i groove. Założony pod koniec 2014 roku, po kilku zmianach personalnych i kierunku muzyki, są pełni energii i zdeterminowani by grać i przedstawić się szerszej publiczności.

Skład:

Kacper Kamiński (wokal)

Mateusz Pydyn (gitara)

Krystian Mucha (bass)

Grzegorz Ryskalok (perkusja).

"Erase" to kolejny element muzycznej układanki, jaką będzie album "Looking For Myself". Po rozgrzewce z „Under Control” zespoł zaczął eksperymentować z różnymi kierunkami, co zaowocowało nową jakością brzmienia. 

Warstwa tekstowa oparta jest na odczuciach związanych z otaczającą nas codziennością oraz ze światopoglądową kontemplacją egzystencji, człowieka zagubionego, szukającego własnego ja, co również wpisuje się w tytuł tegoż albumu.

Klip do utworu "Erase" został nakręcony w studiu w Krakowie. Za reżyserie i montaż odpowiada Sergey Stovba z Grain Visuals, a oświetlenie dostarczyła Manufaktura Dźwięku. Nagrania audio zostały zrealizowane w Pszczyńskim Wally Studio we współpracy z Michałem Walą - gitarzystą i producentem.Przy realizacji klipu pomogło Starostwo Powiatowe w Pszczynie oraz PCKul. 

Teledysk "Erase" można obejrzeć tutaj:

 

MLWZ album na 15-lecie