Counting Crows powracają po latach

Artur Chachlowski, Counting Crows powracają po latach
Counting Crows – światowej klasy band, nominowany do Oscara i nagrody Grammy powraca po prawie siedmiu latach. Krążek „Butter Miracle – Suite One” zawiera 4 utwory i został wyprodukowany przez Briana Decka. Autorem utworów jest frontman i wokalista zespołu – Adam Duritz.
Pierwszy opublikowany singel – „Elevator Boots” jest wizją życia w trasie, pogrążenia się w koncertowych emocjach, izolacji i oczyszczającej mocy rock’n’rolla! Utwór ukazuje, co znaczy bezgraniczne poświęcenie się jednej rzeczy, która ma dla nas największe znaczenie i czasami sprawia, że tracimy realny kontakt ze światem. 
 
Counting Crows wzbudzają zachwyt od ponad 20 lat. Zasłynęli już w 1993 roku wydając debiutancki album pt. „August and Everything After”. Przez kolejne lata zespół opublikował 7 longplay’ów i sprzedał ponad 20 milionów płyt na całym świecie. Band znany jest także z singla  „Accidently in Love”, który ukazał się w filmie Shrek 2. Kawałek błyskawicznie znalazł się na szczytach list przebojów i został nominowany do nagrody GRAMMY w kategorii Best Song Written for a Motion Picture, Television or Other Visual Media. Mistrzowski poziom komponowania singli przez Adama Duritza uplasował Counting Crows na zaszczytnym ósmym miejscu listy przebojów Billboard Magazine w 2021 roku – „Greatest Of All Time: Adult Alternative 25th Anniversary Chart”. 
 
Tracklista „Butter Miracle – Suite One”:
 
1.    The Tall Grass
2.    Elevator Boots
3.    Angel of 14th Street
4.    Bobby and the Rat-Kings
 
 
Wydawca – BMG: www.bmg.com
 
Dystrybucja – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
 
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl
 
Premiera „Butter Miracle – Suite One” odbędzie się 21 maja br.

 

Nowy krążek jest już w przed-sprzedaży pod tym LINKIEM

Singel „Elevator Boots” dostępny jest TUTAJ

MLWZ album na 15-lecie