Zespół The The zapowiada koncertowy album

Artur Chachlowski, Zespół The The zapowiada koncertowy album

1 października br. ukaże się nowe wydawnictwo grupy The The. „The Comeback Special” dokumentuje koncert, który odbył się 5 czerwca 2018r. w Royal Albert Hall. Przedsmakiem albumu jest klip „Sweet Bird of Truth”, który obejrzeć można po rozwinięciu newsa.

„Kiedy łączysz właściwe piosenki z właściwymi muzykami i publicznością, która nigdy nie zapomina, czujesz się jakbyś wracał do domu.”- Pete Paphides

To, co zaczęło się jako niezapomniane przeżycie dla muzyków i fanów zespołu, jeden z pierwszych występów zespołu po 16 latach, teraz zmienia się w niezwykły album, film i książkę. W ramach „The Comeback Special” The The wydadzą także znakomicie zaprojektowany 136-stronicowy Art Book, zawierający 6 płyt, ekskluzywne zdjęcia, materiały audio oraz pięknie nakręcony film z koncertu w reżyserii Tima Pope'a.

The The to zespół założony w 1979 roku zespół, który zawsze był gwarantem unikalnych piosenek opowiadających o ludzkiej kondycji. Ostatni studyjny album grupy, „NakedSelf”, miał premierę w lutym 2000 roku. W ostatnich latach lider i wokalista grupy, Matt Johnson, poświęcił się tworzeniu muzyki filmowej.

Album „The Comeback Special” ukaże się w formatach: 2CD, DVD, Blu-ray, 3LP (black) i limitowane wydanie 3LP (crystal clear).  

Lista utworów:

 1. Global Eyes
 2. Sweet Bird Of Truth
 3. Flesh & Bones
 4. Heartland
 5. The Beat(en) Generation
 6. Armageddon Days (are here again)
 7. A Long Hard Lazy Apprenticeship
 8. We Can’t Stop What’s Coming
 9. Phantom Walls
 10. Love Is Stronger Than Death
 11. Dogs Of Lust
 12. Helpline Operator
 13. This Is The Night
 14. This Is The Day
 15. Soul Catcher
 16. Bugle Boy
 17. Beyond Love
 18. Slow Emotion Replay
 19. (Like a) Sun Rising Thru My Garden
 20. Infected
 21. I’ve Been Waiting For Tomorrow (all of my life)
 22. True Happiness (this way lies)
 23. Uncertain Smile  

 

MLWZ album na 15-lecie