Dwie premiery nowego klipu AnVision

Artur Chachlowski, Dwie premiery nowego klipu AnVision

Po kilku miesiącach zmagań z przeciwnościami losu - lockdownów i związanych z nim komplikacji - nadszedł wreszcie czas na premierę nowego klipu grupy AnVision zrealizowanego do utworu pt. "Homeless Heart".

Klip został wyreżyserowany przez basistę AnVision, Karola "Karaluz'a" Wadowskiego, a zdjęcia i montaż są dziełem Marcina Brudnego.

Teledysk będzie miał dwie premiery, pierwsza publiczna odsłona na wielkim ekranie odbędzie się 16 lipca br. w rodzinnym mieście kapeli Tarnowie w Whiplash Music Bar przy ul Wałowej 2. 

Przy tej miłej okazji zorganizowane będzie również spotkanie z członkami zespołu AnVision oraz z realizatorami produkcji jak również z główną postacią klipu w którą wcielił się Mariusz Gagatek, znany z takich obrazów filmowych i serialowych jak : "Pitbull", "Święty", "Gwiazdy", "Kler" czy "Piłsudski". 

Spotkanie będzie również okazją do zakupu płyt, koszulek i innych produktów AnVision. Płyty będą oczywiście podpisywane przez członków kapeli. Goście mogą liczyć też na mały poczęstunek, a przede wszystkim na świetną, muzyczną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy - Ilość miejsc ograniczona dlatego chętnych wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o rezerwację miejsc bezpośrednio w lokalu pod nr telefonu : +48 733 737 110

 Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/858989718158573

Natomiast w sieci oraz mediach klip pojawi się kilka dni później. Będziemy informować szczegółowo .

MLWZ album na 15-lecie