Zuza Baum wydaje nowe Live Session

Artur Chachlowski, Zuza Baum wydaje nowe Live Session

Przedstawiamy najnowszy projekt Zuzy BaumM, która zadebiutowała w listopadzie zeszłego roku. Jej debiut zdobył serca nie tylko dziennikarzy i muzyków, ale również co najważniejsze słuchaczy. Artystkapowraca z wersją Live Session swojego drugiego singla pt. "Call Back".

"Call Back Live Session" to zupełnie nowa aranżacja jednego z singli Zuzy Baum, w której śpiewa z misją przekazania odbiorcy, że lekarstwem na wszelkie niepowodzenia w potyczkach z własnymi słabościami, jest miłość. "Zwłaszcza w tych dziwnych czasach, powinniśmy dbać o miłość do siebie, do ludzi którzy nas otaczają, do świata i zwierząt. Miłość, w której zawiera się także (a może przede wszystkim?) wyrozumiałość i zrozumienie dla naszych słabości." - wspomina Zuza.

Gdy pomysł na to wykonanie kiełkował w artystce, jej doświadczenie pracy z wokalistami było nikłe, w dodatku prawie całkowicie zamykało się w tematyce muzyki ludowej. Mimo tego, świat wielogłosowości pociągał ją i fascynował. Wyczuwała, że taka faktura dźwięku może być czymś co zachwyci i wniesie jej poziom współodczuwania w tworzeniu na jakiś wyższy poziom, otwierając przed nią zupełnie nowy, jakże rozległy świat możliwości. I w taki sposób powstała właśnie współpraca Projektu Cynamon z CJM Squad oraz ta live sesja -  z poszukiwania wspólnego miejsca i wspólnej radości we wspólnym śpiewie.

Całość nagrania video dopełnia fenomenalne miejsce jakim jest HEVRE na krakowskim Kazimierzu oraz oldschoolowe stylizacje dobrane przez Olę Szcząchor we współpracy z ekipą krakowskiego sklepu Flying Vintage.

MLWZ album na 15-lecie