Dziwna Wiosna wraca z teledyskiem do... ostatniego singla pt. "Ostatnia noc lata"

Artur Chachlowski, Dziwna Wiosna wraca z teledyskiem do... ostatniego singla pt. "Ostatnia noc lata"

Dziwna Wiosna to warszawskie trio grające brudne i piękne rockowe piosenki. Gitarzysta i wokalista Dawid Karpiuk, perkusista Łukasz Moskal (Brodka, Sister Wood i jeszcze pół Polski) i basista Wojtek Traczyk (m.in. Maria Peszek, Gaba Kulka) zaczęli grać razem w 2018 roku jako Superhuman Like Brando.

Nagrali jedną płytę, która była tak dobra, że nikt o niej nie usłyszał. Wiosną 2020 roku, kiedy pandemia zamknęła miliardy ludzi w domach i pogrzebała stary świat, postanowili zacząć od nowa. Tak powstała Dziwna Wiosna. Zaczęli od „Niepewności”, wydanej w sierpniu 2020 piosenki, która jest historią o miłości, z walącym się światem w tle. Potem był jeszcze niepokojący „Sen”, przebojowe „Stracone” i „Odejdź” a potem to już debiutancki album i singiel „Maria, Maria”.  

Zespół zdążył już mocno namieszać na rynku muzycznym w Polsce, a w czerwcu tego roku został wyróżniony przez Spotify w lokalnej edycji globalnego programu RADAR, którego celem jest wspieranie młodych artystów.  

Niedawno dziwna Wiosna zaprezentowała ostatni singiel i teledysk z debiutanckiej płyty. "Ostatnia noc lataa" to historia o ostatnim momencie „normalności”, ostatnich chwilach starego świata, który już właściwie runął, ale jeszcze nikt tego nie chce widzieć. 

Posłuchaj singla w serwisach cyfrowych: https://agoramuzyka.ffm.to/DziwnaWiosnaOstatniaNocLata 

Posłuchaj płyty w serwisach cyfrowych: https://agoramuzyka.ffm.to/DziwnaWiosna 

Płyta dostępna w sprzedaży na kulturalnysklep.pl oraz empik.com oraz we wszystkich salonach Empik.
https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99070-Dziwna-Wiosna.html

MLWZ album na 15-lecie