Marillion Weekend po raz trzeci w Polsce

Artur Chachlowski

Zespół Marillion ponownie zdecydował się na zorganizowanie Marillion Weekend - wyjątkowego święta fanów w Polsce - ponownie w Łodzi, w sali Klubu Wytwórnia.   

Historia tych najczęściej 3-dniowych imprez sięga roku 2002, kiedy to miała miejsce pierwsza z nich. Dotychczas Weekendy odbyły się m.in. w różnych miastach Wielkiej Brytanii, Holandii, Kanady, Portugalii, Chile i Polski. W tym roku do wymienionych państw dołączy Szwecja.

W ciągu trzech wieczorów 8, 9 i 10 kwietnia 2022 zespół zagra trzy zestawy utworów, inny każdego dnia.  Dokładny plan wydarzenia zostanie ujawniony w niedalekiej przyszłości, na razie wiadomo jedynie, że jeden z wieczorów wypełni muzyka z najnowszego jeszcze niewydanego albumu grupy - "An Hour Before it's Dark".

Każdego wieczoru na scenie pojawią się też zespoły supportujące główną gwiazdę, specjalnie wybrane przez Marillion.

Ceny trzydniowych karnetów:
- miejsca stojące: 499zł
- miejsca siedzące (na balkonie): 649zł  [wyprzedane]


Sprzedaż karnetów prowadzą:
ROCK-SERWIS (www.rockserwis.pl)
EVENTIM (www.eventim.pl)
TICKETMASTER (www.tickstmaster.pl)

Więcej informacji:
https://www.thewebpoland.pl/marillion-weekend/
https://www.facebook.com/groups/253836492050695


For English readers:
https://www.marillionweekend.com/Poland/Poland.htm

marillionweekend2022 830

MLWZ album na 15-lecie Rozpiska godzinowa Summer Fog Festival Zespół Lifesigns po raz pierwszy zagra w Polsce Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.