Hegeroth prezentuje singiel z nowej płyty

Artur Chachlowski

Polski black metalowy zespół Hegeroth prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącego, czwartego albumu "Sacra Doctrina". Lyric video można obejrzeć po rozwinięciu newsa.

Nowe wydawnictwo zawierać będzie siedem utworów zarejestrowanych i wyprodukowanych w zespołowym HH Soundlab Studio. Autorem okładki jest włoski artysta Le Nevralgie Costanti.

Premiera albumu zapowiedziana jest na 24 Stycznia 2022 r., a jego wydaniem podjął się sam zespół. Nowy materiał ukaże się w wersji cyfrowej oraz na płycie CD.

Muzyka śląskiego zespołu wpisuje się w black metal hołdujący zarówno najważniejszym cechom tradycyjnego metalu jaki i otwartości na nowe doświadczenia. Energia, rytmika, czytelność muzycznego przekazu jest wzbogacana różnorodnością, zmiennością i warstwowością form melodycznych.

Płytę zespołu Hegeroth kierujemy przede wszystkim do fanów twórczości takich zespołów jak: Dark Funeral, Immortal, Naglfar, Old Man's Child.

Tracklista:

  1. In Torment 1
  2. Out Of Habit
  3. With Adoration
  4. In Torment 2
  5. From Nothingness
  6. In Torment 3
  7. With Devotion
  8. In Torment 1 (PL)

 

Hegeroth w Internecie

Facebook https://www.facebook.com/Hegeroth/

Bandcamp https://hegeroth.bandcamp.com/

Youtube https://www.youtube.com/user/hegeroth1

Instagram https://www.instagram.com/Hegeroth_Official/

MLWZ album na 15-lecie Rozpiska godzinowa Summer Fog Festival Zespół Lifesigns po raz pierwszy zagra w Polsce Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.