Nowy singiel i teledysk Ars Latrans Orchestra

Artur Chachlowski, Nowy singiel i teledysk Ars Latrans Orchestra

Przedstawiamy nowy singiel i teledysk Ars Latrans Orchestra pt. „Tajne sztuczki”. Można go obejrzeć po rozwinieciu newsa.

Ars Latrans Orchestra to autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na, organizowany  przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw  zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. W tym roku artyści wzięli na warsztat emocje rodzące się w obliczu miłości. 

W składzie Orkiestry usłyszymy między innymi takich wykonawców jak: Bass Astral [Kuba Tracz], runforrest [Grzegorz Wardęga], Odet [Aleksandra Dąbrowska], dybiński [Nikodem  Dybiński], Gypsy and the Acid Queen [Kuba Jaworski], Clock Machine/kidei [Jakub Wojtas i Piotr Wykurz]. 

„Tajne sztuczki” czyli kolejny singiel ARS LATRANS Orchestra, to zaproszenie do ARSowej  sypialni, w której dzieje się magia i niemałe przyjemności. Jest to lekka opowieść o rozkoszy i  przyciąganiu się dwóch ciał. Opowieść o namiętności i pożądaniu, o cielesności i  metafizyce. Zupełnie wprost, nasza historia o sztuce miłości, gdy nikt nie patrzy.  

Twórcy ogłosili ostatnio swoją pierwszą w historii trasę koncertową. Album „Sztuka Miłości” jeszcze tej jesieni na żywo usłyszeć będzie można w: 

4.12 - Warszawa (Praga Centrum) 

5.12 - Wrocław (Klub Łącznik) 

9.12 - Katowice (Królestwo) 

11.12 - Kępno (Gramophone) 

12.12 - Gdańsk (Drizzly Grizzly) 
 
Płyta dostępna w sprzedaży na kulturalnysklep.pl, empik.com oraz w salonach Empik: https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99152-Sztuka-milosci.html 
 

Teledysk można obejrzeć tutaj:

MLWZ album na 15-lecie