Majowy Metal Hammer już jest

Artur Chachlowski

Do sprzedaży trafiło nowe wydanie miesięcznika Metal Hammer. Na okładce, a tym samym jako główny temat numeru, znalazł się tym razem zespół Luxtorpeda. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „Zdarzyło się tak, że gdy przygotowywałem do druku ten numer Metal Hammera, Litza wysłał mi omyłkowo do przesłuchania instrumentalne wersje utworów z nowej płyty Luxtorpedy. Zabrałem te numery w trasę samochodem i – po przejechaniu dwustu kilometrów - stałem się ich absolutnym fanem. Dlaczego?...
 
Bo Litza zafundował nam na ‘Omega’ zestaw potężnych riffów, które śmielej niż zwykle nawiązują do tego, co grał w latach 90. Tak – na nowym krążku Luxtorpedy słychać echa Acid Drinkers, Flapjacka, a nawet KNŻ.”

 

Oprócz Luxtorpedy w nowym wydaniu znajdziecie także teksty dotyczące m.in.: zespołu Chemia, Jamesa LaBrie, Abysmal Grief, The Hellacopters, Scream Maker, Evergrey, Cult Of Luna, Corpsegrinder, Dark Funeral, Gggolddd, Warfist, Incite, Hydra czy Bladestorm, a także stałe rubryki, w tym Za Progiem poświęconą nowościom progresywnego rocka.

Uwaga, do części nakładu dołączono składankową płytę CD, na której znalazły się wybrane, najnowsze utwory z rockowo-metalowego świata.

Polecamy!

MLWZ album na 15-lecie Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r. Peter Gabriel wystąpi w Polsce