Batushka rusza w trasę Czarne Liturgie - Pielgrzymka Polska

Artur Chachlowski

Zespół Batushka zaprasza na trasę „Czarne Liturgie - Pielgrzymka Polska”. Pięć wieczorów, pięć liturgi, pięć miast – podczas majowych koncertów na deskach polskich klubów pojawią się rodzime grupy Hore i Redemptor, czeska horda Inferno, szwedzki Diabolical oraz enigmatyczna Batushka.

11.05.2022 - Białystok, Zmiana Klimatu | fb event / bilety

12.05.2022 - Kraków, Kwadrat | fb event / bilety

13.05.2022 - Warszawa, Proxima | fb event / bilety

14.05.2022 - Gdańsk, Drizzly Grizlly | fb event / bilety

15.05.2022 - Wrocław, Zaklęte Rewiry | fb event / bilety

Bilety są dostępne w sieciach Ticketos.pl, Ticketmaster.pl oraz na stronach batushkastore.com i store.witchinghour.pl

           

BATUSHKA

Kontrowersyjna Batushka zamieszanie wokół członków zespołu i okres covidowych lockdownów spożytkowała na spokojnej pracy w studio. W ciągu ostatnich dwóch lat uraczyła słuchaczy albumem koncertowo-streamingowym "Черная литургия", dwiema EPkami "Раскол" i "Царю небесный" oraz zamykającą tryptyk kompilacją „Мария”, która jest dostępna wyłącznie podczas koncertów. Dowodzona przez wokalistę Варфоломея grupa powróciła także na sceniczne deski, czego dowodem jest ubiegłoroczna i niezwykle udana europejska trasa koncertowa „Black Liturgy” wraz z austriackim Belphegor – w trakcie tournée Batushka zagrała ponad 20 koncertów w aż 14 różnych krajach. Druga część europejskiej pielgrzymki została zaplanowana na kwiecień 2022 i będzie obejmować aż 17 występów w 10 państwach.

Podczas polskiej odsłony „Czarnych Liturgii” Batushka zaprezentuje oryginalne misterium – to doskonała okazja, aby sprawdzić obecną formę zespołu. Muzycy zapraszają na wieczorne nieszpory i wspólne modlitwy w trakcie Polskiej Pielgrzymki.

batuszka trasa830 poziom

MLWZ album na 15-lecie Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce David Cross świętuje 50. rocznicę wydania płyty zespołu King Crimson ,,Larks’ Tongues In Aspic" Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!