Here Comes The Sun - nagrania archiwalne No To Co 1969-1970

Artur Chachlowski

Kolejna nowość w sklepie Kameleon Records to piątą już płyta z archiwaliami No To Co. Znajdziemy na niej wysyp niepublikowanych rarytasów wykonaniu legendy polskiego beatu, m.in.: nagrania radiowe, telewizyjne, filmowe, zagraniczne i koncertowe.

Fantastyczny zbiór nigdy niepublikowanych na żadnym nośniku telewizyjnych, radiowych, zagranicznych i koncertowych nagrań zespołu No To Co z lat 1969-1970. Płyta stanowi piątą część z przygotowywanej serii 6 CD, zawierającej - w ogromnej większości – nigdy niepublikowane nagrania (radiowe, telewizyjne, filmowe, zagraniczne, koncertowe, prywatne) grupy No To Co, zrealizowane w latach 1967-1976.

31 nagrań, ponad 79 minut muzyki !!!

W zestawie znajdują się m.in:

   cztery nagrania z programu TVP No To Co na przedmieściach

   unikatowe wersje radiowe kompozycji zespołu z okresu LP Cztery pory roku

   bardzo poszukiwana, tytułowa piosenka z filmu Milion za Laurę

   dziewięć nigdy niewydanych nagrań angielskojęzycznych, w tym covery światowych klasyków, jak: Here Comes The Sun, czy Sugar Sugar

   niepublikowane, koncertowe wersje takich hitów jak: Gdy chciałem być żołnierzem, Defilady, czy Ach Franka Franka…

   16-sto stronicowa, kolorowa książeczka, zawiera m.in. mnóstwo unikatowych zdjęć oraz notkę o nagraniach

   wszystkie utwory zostały zremasterowane z oryginalnych taśm matek, lub w przypadku ich zaginięcia z najlepszych zachowanych kopii

   wydawnictwo przygotowane pod patronatem i przy współpracy z byłym leaderem zespołu - Jerzym Krzemińskim

KUP CD (cena promocyjna 40 zł)

MLWZ album na 15-lecie Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Steve Hogarth wystąpi w Łodzi Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!