Made In Warsaw - Tribute To Deep Purple: ostatnie wiosenne koncerty

Artur Chachlowski,

Made in Warsaw, organizatorzy największej w Polsce imprezy poświęconej muzyce Deep Purple, zapraszają na koncert w legendarnej, chorzowskiej Leśniczówce oraz Garage Pub w Krakowie.

Ultramelodyjne riffy gitarowe, przesterowane organy Hammonda, moc i energia sekcji rytmicznej, charyzmatyczny wokal – to wszystko charakteryzowało Deep Purple w latach 70. Powracamy do tego klimatu, oddając hołd niczym nieskrępowanej wolności artystycznej tamtych lat!

Pojawią się klasyki klasyków – włącznie z Child in time, Black night czy Smoke on the water – ale nie poskąpimy Wam fragmentów improwizowanych oraz repertuarowych ciekawostek.

Koncerty będą też okazją do celebracji 50-lecia wydania kultowego albumu MACHINE HEAD – kamienia milowego w historii hard rocka.

Na koncertach Made in Warsaw tradycją są goście specjalni. Tak będzie i tym razem, a z zespołem wystąpi m.in. Piotr Brzychcy, gitarzysta i założyciel KRUKA oraz Ula Fryzka, wokalistka m.in. zespołu Chmury, od paru lat występująca także w duecie z Jerzym Styczyńskim (Dżem)

Made in Warsaw to grupa profesjonalnych muzyków związanych m.in. z zespołami Ani Rusowicz czy Nocnym Kochankiem, których miłość do purpurowych dźwięków słychać w każdej zagranej i zaśpiewanej nucie.

Od 2012 roku Memoriał Jona Lorda, który stał się imprezą obowiązkową w kalendarzu każdego szanującego się fana Deep Purple. Naszymi gośćmi byli m.in. Ania Rusowicz, Grzegorz Kupczyk, Doogie White (eks-Rainbow), Wojtek i Piotrek Cugowscy, Anja Orthodox, Michał Kielak, Wojciech Hoffmann, Andrzej Zieliński i wielu, wielu innych.

Od 2019 roku, gdy tylko nadarza się okazja, zespoły ruszają w Polskę, aby podsycać ducha klasycznego hard rocka.

Wydarzenie FB Kraków:

https://www.facebook.com/events/722273718696233

Bilety: https://bkb.pl/72998-4ae43

20.05.2022 wejście od 19:00

GARAGE PUB

Piłsudskiego 27

Kraków

Wydarzenie FB Leśniczówka: https://www.facebook.com/events/489336679375774

Bilety: https://bkb.pl/71696-91c9c

21.05.2022 wejście od 19:00

LEŚNICZÓWKA

aleja Muzyków 1

Chorzów

Zagrają i zaśpiewają:

  • Łukasz Jakubowicz (Ania Rusowicz, Pokój Numer 3) - instrumenty klawiszowe,
  • Jan Popławski (The Kroach) - wokal,
  • Darek Goc - bas,
  • Jakub Oleszczuk (The Kroach) - perkusja,
  • Dawid Pięta (MadRise)- gitara.

+ goście specjalni

MadeInWarsaw 830

MLWZ album na 15-lecie