D Project

Sukces nowego albumu Decapitated

Artur Chachlowski, Sukces nowego albumu Decapitated

„Cancer Culture”, nowy, ósmy album Decapitated, uplasował się na czwartej pozycji na oficjalnej liście sprzedaży płyt w Polsce, OLiS! Death metalowa grupa ze swoim nowym wydawnictwem ustąpiła miejsca jedynie Sanah i Harremu Stylesowi.

Album w wersji LP znalazł się na siódmej pozycji listy sprzedaży płyt winylowych.

Płyta od dnia premiery zbiera bardzo dobre recenzje i była promowana następującymi utworami:

„Iconoclast” z udziałem legendarnego Robba Flynna, lidera Machine Head:

https://youtu.be/eearDxHbpik

(nieoficjalny singiel) „No Cure”:

https://youtu.be/uJ1fWxLS12k

„Just A Cigarette”:

https://youtu.be/DkSMNYIxVvQ

„Hello Death” z gościnnym udziałem znanej z Jinjer Tatiany Shmayluk:

https://youtu.be/IC1n6iefrCk

oraz tytułowy, „Cancer Culture”:

https://youtu.be/IG5nXhGptj4

„Cancer Culture” to najbardziej urozmaicony album, jaki zespół opublikował do tej pory - zaskakujący fanów elementami, których nigdy wcześniej w twórczości grupy nie było, takimi jak gościnne występy innych artystów za mikrofonem. 

Vogg tak mówi o nowej płycie: „Oczekiwania, jeśli chodzi o nową płytę, były ogromne, nagrywanie jej było więc dla nas olbrzymim wyzwaniem. Ale ciężka praca się opłaca. Mieliśmy okazję zgromadzić niesamowitych ludzi, którzy zajęli się produkcją i pomogli nam osiągnąć jak najlepszy efekt. Jarek Szubrycht ponownie napisał dla nas niesamowite teksty o dysproporcji między marzeniami, ambicjami i aspiracjami ludzkości. Głównym inżynierem dźwięku był Tomasz Zed Zalewski, David Castillo odpowiada za miks, a Ted Jensen nadał całości ostateczny szlif przy masteringu. Okładkę stworzył Fabio Timpanaro, włoski artysta, którego twórczość doskonale oddaje to, co chcieliśmy przekazać. Tytuł albumu ma znacznie szerszy kontekst, niż to może się na pierwszy rzut oka wydawać. Będziecie zaskoczeni”.

Album „Cancer Culture” można kupić pod tym linkiem. 

MLWZ album na 15-lecie