Sierpniowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży

Artur Chachlowski

Nowe wydanie magazynu Metal Hammer właśnie trafiło do punktów sprzedaży. Tematem głównym jest tym razem rozmowa z muzykami zespołu Amon Amarth. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „Niby mamy środek wakacji, ale mam wrażenie, że w branży muzycznej dzieje się więcej niż zazwyczaj. Być może to efekt popandemiczny – ukazują się właśnie płyty, które muzycy tworzyli i nagrywali wtedy gdy nie mogli koncertować.

W najbliższych tygodniach trafią do nas nowe płyty Amon Amarth, Behemoth,  Porcupine Tree, Arch Enemy, Megadeth, Ozzy'ego Osbourne'a i wiele, wiele innych. O wszystkich oczywiście napiszemy, a na pierwszy ogień idą dwie mocne premiery ze stajni Sony: Amon Amarth spoglądają na Was z naszej okładki, a w środku numeru znajdziecie także obszerny wywiad z Arch Enemy.”

Oprócz popularnych tematów, jak rubryka Za Progiem (strona 60) w piśmie znalazło się także miejsce dla tych bardziej niszowych, stąd rozmowy z Wailin Storms, Stillborn, Misery Index czy intrygującą grupą Koń.

Polecamy!

MLWZ album na 15-lecie Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.