"Rozdarcie" Maurycego Nowakowskiego: książki nie można już wygrać, ale można zakupić

Redakcja

Dobiegł końca nasz Konkurs Lipcowy, w którym nagrodą była najnowsza powieść naszego redakcyjnego kolegi, Maurycego Nowakowskiego, pt. "Rozdarcie". Listę nagrodzonych Słuchaczy i Czytelników opublikowaliśmy w kwadratowym okienku konkursowym. Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy i wypowiedzi w sprawie konkursu.

Wprawdzie książki "Rozdarcie" nie mozna już wygrać na naszym portalu, ale - chociaż jej oficjalna premiera przewidzana jest dopiero na wrzesień - można ją nabyć już teraz, gdyż w tych dniach trafiła ona do internetowej dystrybucji. Można ją kupić w autorskiej przedsprzedaży z rabatem i darmową wysyłką, a także - jeżeli ktoś o to poprosi -  z autografem Autora.

W sprawie autorskiej przedsprzedaży prosimy o bezpośredni kontakt pod tym adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia