Trzy majowe Pendragon Weekends w 2023 roku

Artur Chachlowski, Trzy majowe Pendragon Weekends w 2023 roku
W maju 2023 roku zespoł Pendragon rozwija czerwony dywan i zaprasza swoich fanów na trzy weekendy wypełnione po brzegi swoją starszą i nową muzyką. Szczegóły po rozwinieciu newsa.
 
Możesz zostać prawdziwym pendragonowym VIP-em w trakcie jednego, dwóch albo i trzech majowych weekendów 2023 roku. Odbędą sie one w Holandii, na Wyspach Brytyjskich oraz w Norwegii - szczególy na poniższym plakacie.
 
Pierwszy dzień każdego weekendu będzie zawierać prezentację całości materiału z najnowszej płyty "Love Over Fear". Dzień drugi to z kolei całość płyty "Not Of This World". W oba wieczory można również spodziewać się całej masy starego materiału oraz wielu ulubionych przez fanów utworów. W każdy weekend będzie też przedstawiany set akustyczny i będzie możliwość zadania zespołowi pytań w otwartej dla wszystkich panelowej sesji pytań i odpowiedzi.
 
Chcesz poznać ulubiony sklep z rybami i frytkami Nicka lub przemyślenia Clive'a na temat tego, kto powinien zagrać następnego Bonda? Teraz masz szansę dowiedzieć się tego oraz poznać inne, skrzętnie dotychczas skrywane przez zespół, sekrety! Dorzuć do tego kilka piw, wspaniałe towarzystwo z najlepszymi muzycznymi przyjaciółmi na świecie i otrzymasz weekend, którego nigdy nie zapomnisz…
 
Każdy fan Pendragonu jest prawdziwym VIP-em, więc jeśli tylko chcesz spędzić weekend w wyższych kręgach ("Higher Circles"!), bilety i pełne informacje czekają już na Ciebie na www.pendragon.mu
 
Pendragon VIP 830
MLWZ album na 15-lecie