Justyna Dobroć: premiera singla "Drzwi"

Artur Chachlowski

Justyna Dobroć to wokalistka, songwriterka, autorka słów oraz melodii. Na swoim koncie ma wydaną płytę pt. „Puzzle” oraz EP-kę „Na Nowo”. Jej utwory są emitowane w wielu stacjach radiowych regionalnych oraz ogólnopolskich. Uhonorowana nagrodą Twarze Biznesu, oraz Muzyczne Odkrycie Roku 2022 – Nagrody Wiktoria.

Była reprezentantką Polski podczas Eurovision Weekend w Finlandii, występowała na jednej scenie z finalistami Eurowizji z całej Europy podczas Polish Eurovision Party w Warszawie. Chórzystka Moniki Miller „Monami” podczas koncertu w Szwecji.

Muzyka Justyny Dobroć to połączenie stylu elektro- pop z domieszką rocka. „Drzwi” to najnowszy singiel Justyny Dobroć. Po raz pierwszy artystka nagrała do niego teledysk w stylu vertical, by oglądanie najnowszego utworu Justyny było zdecydowanie łatwiejsze na smartfonie.

„Drzwi” opowiadają o murze, jaki każdy z nas spotyka na swojej drodze, kiedy po prostu dochodzi do kłótni. Czasami zatrzaskujemy je za sobą, bez możliwości ich otworzenia, a czasami potrzeba wielu prób, by jednak osoba po drugiej stronie je uchyliła. Zmęczenie i znudzenie sytuacją pcha nas do irracjonalnych kroków. Kiedy jest po wszystkim niejednokrotnie śmiejemy się z niepotrzebnych konfliktów. Czy otworzysz drzwi i wpuścisz utwór Justyny Dobroć do swojego świata?

Link do wszystkich serwisów streamingowych: https://ffm.to/JustynaDobrocDrzwi

Teledysk do utworu "Drzwi" można obejrzeć tutaj:

MLWZ album na 15-lecie Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce David Cross świętuje 50. rocznicę wydania płyty zespołu King Crimson ,,Larks’ Tongues In Aspic" Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!