Katie Melua powróci do Polski w 2023 roku

Artur Chachlowski

Katie Melua powraca do Polski. Artystka wystąpi na trzech koncertach w Polsce w kwietniu 2023 roku:

11 kwietnia 2023 - Warszawa, Torwar

12 kwietnia 2023 - Gdynia, Arena Gdynia

14 kwietnia 2023 - Wrocław, Hala Stulecia

Sprzedaż biletów rozpocznie się w  poniedziałek, 7 listopada o godzinie 11.00

Link do biletów:

Katie Melua - bilety

Katie Melua jest uznawana za jedną z najznakomitszych brytyjskich artystek. 37-letnia kompozytorka i autorka tekstów zdobyła aż 56 platynowych nagród, wydała 8 doskonałych, docenionych albumów i była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Od początku kariery muzycznej słynie z niezwykle pięknej, jasnej barwy głosu, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Znana jest także z komponowania doskonałych linii melodycznych. Światową popularność zdobyła za sprawą hitów takich jak: „Nine Million Bicycles” czy „Perfect World”.

Swym przepięknym głosem i urzekającą osobowością wciąż zachwyca publiczność na całym świecie. 6 października 2020 roku światło dzienne ujrzał ósmy solowy studyjny album Katie, zatytułowany "Album No. 8". Płytę promowały ciepłe, ujmujące single „A Love Like That” oraz "Airtime". W lipcu 2022 artystka podzieliła się ze światem płytą "Aerial Objects", stworzoną we współpracy z Simonem Goffem, kompozytorem, producentem oraz skrzypkiem. Liryczna swoboda oraz łagodny głos Katie, połączone z brzmieniem muzyki Goffa, zaowocowały powstaniem sześciu utworów, przepełnionych miłością do podróży i odkrywania świata.

Wkrótce zapowiadana jest nowa płyta artystki, ale jeszcze nie została ogłoszona data preniery. Jest zatem wielka szansa, że obok największych hitów usłyszymy też utwory premierowe!

melua830 1

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia