Grudniowy Metal Hammer już w sprzedaży

Artur Chachlowski, Grudniowy Metal Hammer już w sprzedaży

Połowa listopada za nami - to znak, że czas na nowe wydanie magazynu Metal Hammer. Bohaterem okładki jest tym razem formacja Candlemass. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „…jesień podarowała nam mnóstwo doskonałych płyt. Naprawdę warto przesłuchać przynajmniej część z nich, bo muzyka może być przecież doskonałym oderwaniem od rzeczywistości.

Z okładki spoglądają na nas weterani z Candlemass, po latach zespół doczekał w końcu należnego mu zainteresowania a nowy album potwierdza ich wysoką formę. Nie inaczej jest z nowym longplayem The Cult - płyta „Under The Midnight Sun” nawiązuje do najważniejszych dokonań grupy z przeszłości, z legendarnym „Love” na czele. Na stronie dziesiątej prezentujemy wywiad jakiego Ian Astbury udzielił naszej dziennikarce”.

W grudniowym wydaniu magazynu nie brakuje polskich akcentów. Jednym z nich jest wywiad z intrygującym zespołem WIJ. Poza tym przeczytacie o Sceptic, Hellium czy powracającym po latach z nowym albumem zespole Collage. Tradycyjnie nie zabrakło stałych rubryk, w tym Za Progiem (strona 60).

MLWZ album na 15-lecie