Legendarny Destruction wydał box "Trapped in Lunatic Possession"

Artur Chachlowski

Legenda thrash metalu, zespół Destruction, wydała kasetowy box “Trapped in Lunatic Possession”. Jest to oficjalny dziewięciokasetowy box zawierający wydawnictwa z lat 1984-1990.

Całość została umieszczona w ciężkim, luksusowym, matowym, czarnym pudełku ze srebrnym nadrukiem tłoczonym na gorąco. Ten kawałek muzycznej historii Niemieckiego Thrash Metalu w postaci kolekcjonerskiego boxa jest ściśle limitowany do 1000 ręcznie numerowanych egzemplarzy i zawiera:

Taśma 1: Bestial Invasion of Hell

Taśma 2: Sentence of Death

Taśma 3: Infernal Overkill

Taśma 4: Eternal Devastation

Taśma 5: Mad Butcher

Taśma 6: Release from Agony

Taśma 7: Live Ruins (Dynamo '87)

Taśma 8: Live Without Sense

Taśma 9: Cracked Brain

 

Oprócz 9 kaset, w pudełku znajdują się:

  - masywna książka w twardej oprawie (z wieloma niepublikowanymi zdjęciami i sporą ilością notatek i wywiadów (ekskluzywne długie wywiady ze Schmierem, Mikiem, Tommym i Oli zostały przeprowadzone specjalnie na potrzeby tego boxu),

  - metalowa wpinka

 -  2 naszywki

 - kształtna naszywka “na plecy”

 -  flaga

  - 4 dwustronne plakaty

  - ręcznie numerowany certyfikat

 

Wersja DIE HARD (1-99) zawiera również ekskluzywną, masywną klamrę paska Destruction, która jest dostępna tylko z tym zestawem i tylko w sklepie DSR oraz numerowany i podpisany (przez Schmiera, Mike'a, Tommy'ego i Oli) certyfikat.

Zamówienia można składać w sklepie wytwórni Darkness Shall Rise Productions na https://darknessshallrise.de

MLWZ album na 15-lecie Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.