Koncerty Metalliki w 2024r.: bilety jednodniowe wkrótce w sprzedaży

Artur Chachlowski

W listopadzie informowaliśmy o trasie koncertowej Metalliki „No Repeat Weekend” organizowanej w roku 2023 i 2024. Trasa ta obejmuje 22 miasta, z dwoma koncertami w każdym z nich. Już niebawem do sprzedaży zostaną wprowadzone bilety jednodniowe.

Pojedyncze bilety na koncerty dostępne będą:

- w przedsprzedaży dla osób zarejestrowanych na stronie LiveNation.pl – od czwartku, 19 stycznia od godz. 10:00.

Sprzedaż biletów jednodniowych rozpocznie się w piątek, 20 stycznia o godz. 10:00.

Jeśli należysz do Fifth Member odwiedź stronę metallica.com/presale-code, aby poprosić o nowy kod przedsprzedażowy do zakupu biletów na pojedyncze dni.

Wszystkie daty koncertów, więcej informacji o wydarzeniach i zespołach otwierających są dostępne na stronie www.Metallica.com. Sprawdź, aby wkrótce uzyskać więcej informacji o nowym albumie "72 Seasons".

*Należy pamiętać, że od 16 stycznia wszystkie pakiety Enhanced Experience Z WYJĄTKIEM „Nothing Else Matters” Snake Pit Experience będą dostępne TYLKO jako pojedyncze pakiety na każdy dzień. „Nothing Else Matters” Snake Pit Experience, które obejmuje m.in. meet & greet oraz zwiedzanie produkcji, pozostanie wyłącznie pakietem dwudniowym i NIE będzie dostępne w sprzedaży na jeden dzień.

Bilety Hospitality dostępne na www.perfectvip.pl

KUP BILETY

metallica2 830

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!