Fugit w lutym wyda nowy album

Artur Chachlowski

Fugit to jednoosobowy projekt dowodzony przez Włocha Andrea Milana. Założony w 2014 roku projekt łączy w sobie post-black metal z mrocznym ambientem.

Nowy album będzie nosić tytuł “Morphogenetic Fractal Hologram”. Data premiery nowego wydawnictwa została zaplanowana na 3 lutego 2023 i będzie dostępny do odsłuchu na najpopularniejszych platformach streamingowych.

Komentarz artysty: “Nowy materiał obejmuje wszystkie emocje, które pojawiają się wraz ze świadomością, że rzeczywistość to nic innego jak fraktalny morfogeniczny hologram, nieustannie ewoluujący swoim brzmieniem w kierunku nowych melodii. Od gwiazd po atomy, od galaktyk po nasze komórki wewnątrz nas, wszystko zawsze powtarza się w ten sam sposób, według tych samych wzorców i zasad, i wszystko to jest fałszywe, iluzoryczne, holograficzne z natury”.

Tracklista:

  1.    Whie Limbo
  2.    Starburst
  3.    Ekpyrosis
  4.    Shrivel
  5.    Deus Sive Natura
  6.    Dysphoria
  7.    Morphogenetic Fractal Hologram
  8.    Il Volo Proibito
  9.    Out of Sync With the World

 

Skład:

Andrea Milan: instrumenty, wokal, miks, mastering, autor okładki

Gościnnie:

C.C.: damski wokal w utworach 1,2,5 oraz 9

Social Media: https://linktr.ee/fugit

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!