W lipcu Ostrów Rock Festival 2023

Artur Chachlowski

W lipcu 2023r. na fanów progresywnego rocka czeka wielkie muzyczne święto. W Ostrowie Wielkopolsim odbędzie się Ostrów Rock Festival. Tym razem będzie to dwudniowa impreza,z muzyką i artystami na najwyższym poziomie.

W dniach 29-30 lipca 2023 (sobota-niedziela) zapraszamy do Ostrowa Wielkopolskiego, do pięknie położonego obiektu festiwalowego nad zalewem Piaski Szczygliczka. Okoliczności przyrody, las, jezioro, w okresie letnim są dodatkowym bodźcem by do Ostrowa przyjechać, najważniejszym jednak jest muzyka, a ta w edycji 2023 wręcz poraża jakością!

Na Ostrów Rock Festival 2023 zagrają dla Was: Riverside (PL), Threshold (GB), Collage (PL), Millenium (PL), Disillusion (D), Philosophobia (D), Osada Vida (PL), Atomic Love Reactor (SWE), Alhena (PL), Face The Day (CZ). Festiwal został podzielony na dwa dni, w każdym z tych dni zobaczymy na scenie pięć zespołów.

SOBOTA 29.07.2023
THRESHOLD (GB)
MILLENIUM (PL)
DISILLUSION (D)
FACE THE DAY (CZ)
ALHENA (PL)

NIEDZIELA 30.07.2023
RIVERSIDE (PL)
COLLAGE (PL)
PHILOSOPHOBIA (D)
OSADA VIDA (PL)
ATOMIC LOVE REACTOR (SWE)

Informacja od organizatora:

Dla planujących przyjazd, ale wahających się czy organizować nocleg, ciekawą opcją może być możliwość rozbicia namiotu, na terenie festiwalu! Pole namiotowe jest ogrodzone, ma budynek socjalny (prysznice, toalety) i można na nie wejść tylko z terenu festiwalowego. Jest bezpłatne dla uczestników festiwalu.

Ostrów Rock Festival dba o dzieci i młodzież! Mniejsze pociechy, do lat 10, wchodzą z rodzicami na festiwal bez konieczności zakupu biletu. Nie zostawiajcie dzieci w domu! W razie gdyby niekoniecznie repertuar przypadł im do gustu, to przynajmniej pooddychają świeżym powietrzem, a pobliska plaża, las, park linowy, plac zabaw itd, zawsze są lepszą alternatywą jak siedzenie w domu. Dzieci do 10 roku życia wchodzą z rodzicami! Rodziców prosimy zorganizowanie środków ochrony słuchu dla najmłodszych.

Zależy nam też na propagowaniu dobrej muzyki wśród młodzieży – przygotowaliśmydla młodych bilety ulgowe (50% ceny!). Młodzieży do 18 roku życia przysługuje bilet ulgowy, niech hasło „Nastolatkowie na koncert!” wejdzie w życie!  Również dla osób niepełnosprawnych przygotowaliśmy bilety ulgowe.

29-30.07.2023 Ostrów Wielkopolski – Piaski Szczygliczka
Start codziennie o godzinie 16:00

Zapraszamy na festiwal do Ostrowa Wielkopolskiego, w przepięknej scenerii jeziora i lasu, w pobliżu plaży nad zalewem Piaski Szczygliczka. Do zobaczenia!

Przydatne linki:

Bilety do nabycia tutaj: https://www.biletomat.pl/bilety/ostrow-rock-festival-ostrow-wlkp-12420/
Strona internetowa festiwalu: www.ostrowrockfestival.pl
Fan Page festiwalu: https://www.facebook.com/ostrowprogmetalrockfestival
Wydarzenie na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/3366716223578874/?ref=newsfeed 

ostrów2023 830 poziomy

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!