Maciej Meller: Live After Zenith w Ostrowie Wielkopolskim - bilety już w sprzedaży

Artur Chachlowski

Maciej Meller w przerwie między europejskimi trasami z Riverside zatrzyma się na chwilę w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie 19 maja br. wykona wyjątkowy spektakl muzyczny - Live After Zenith.

W ramach koncertu, muzyk wraz z zespołem, wykona cały solowy materiał, przygotował również niespodzianki, które z całą pewnością ubarwią to wydarzenie. 

Na scenie poza Maciejem Mellerem zobaczymy muzyków, którzy brali udział w sesji „Zenith Acoustic". MACIEJ MELLER: Od 1991 do 2014 roku współtworzył zespół QUIDAM, z którym nagrał 6 płyt studyjnych i 4 koncertowe. Zespół ten zyskał renomę jednego z najważniejszych przedstawicieli nurtu rocka progresywnego, grając koncerty nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych, Meksyku czy Brazylii. W latach 1998 – 2005 współpracował z Colinem Bassem z zespołu CAMEL, z którym zarejestrował 2 płyty studyjne i 2 koncertowe, a także zagrał trasy koncertowe promujące te wydawnictwa. Po zakończeniu działalności QUIDAM powołał projekt MELLER-GOŁYŹNIAK-DUDA, który wydał 2 świetnie przyjęte płyty. Od 2017 roku był gitarzystą koncertowym zespołu RIVERSIDE, z którym w 2018 roku zarejestrował partie solowe na płytę „Wasteland", która uzyskała status złotej. W lutym 2020 roku został oficjalnie członkiem RIVERSIDE, nowy album zespołu „ID.Entity" ukazał się 20 stycznia 2023 roku i właśnie z europejskiej trasy promującej to wydawnictwo, Maciej Meller przybędzie do Ostrowa Wielkopolskiego!.

W 2020 roku ukazał się solowy debiut Marcina Mellera - „ZENITH", a niecałe 2 lata po nim „ZENITH ACOUSTIC" – zupełnie nowe, świeże spojrzenia na 6 kompozycji z debiutu. Obie płyty spotkały się ze znakomitym przyjęciem ze strony słuchaczy i branży muzycznej. W przygotowaniu jest już nowe wydawnictwo, które ukaże się w 2023 roku.

Bilety:
https://biletserwis.pl/e/live-after-zenith/
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/899995011192331/?ref=newsfeed
Fan Page Organizatora: https://www.facebook.com/progmetalrockpromotion/
www.progmetalrock.pl

meller lakat 1 z biletami 830

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream: dodatkowy koncert w Poznaniu Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!