Nowy utwór Yanisha

Artur Chachlowski

„Mosty” - to najnowszy singiel Yanisha, toruńskiego wokalisty, który podjął bardzo ważny temat dotyczący komunikacji między ludźmi. …komunikacji brak… - słyszymy w zwrotce nagrania. Te słowa są puentą kompozycji, która mówi o problemach porozumiewania się ludzi między sobą.

Pomimo wielu współczesnych komunikatorów, telefonów, przekaźników nie umiemy ze sobą rozmawiać, dzielić się informacjami, być razem. Yanish ma nadzieję, że ludzkość zbuduje mosty porozumienia i człowiek dalej będzie naturalny tak, jak kiedyś, otwarty na drugiego człowieka i uczciwy wobec siebie i innych.

Yanish - Krzysztof Janiszewski, wokalista electro-rockowego Half Light, z którym nagrał 7 płyt oraz pomysłodawca projektu Yanish, który wydał dwa albumy "Dobrostan"
i "Kwiatostan". Aktualnie wykonawca pracuje na trzecią solową płytą, która ukaże się prawdopodobnie pod koniec roku.

W nagraniu udział wzięli:
Krzysztof Janiszewski - Yanish - śpiew
Piotr Skrzypczyk - instrumenty klawiszowe oraz mix utworu

Krzysztof Opaliński - programowanie perkusji, bas
Krzysztof Marciniak - gitary
Aranżacja: pianina - Waldemar Bata, perkusji – Jacek Leśniewski, na podstawie nagrań z prób.
Produkcja: Piotr Skrzypczyk i Krzysztof Janiszewski
Mastering – Przemysław Rudź   ZAiKS.

Kontakt:

Yanish – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.507 195 753

MLWZ album na 15-lecie Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!