Zakopower zagra w Klubie Studio

Artur Chachlowski

Długo kazali na siebie czekać, ale skoro nowy album już się ukazał, to czas żeby ten nowy materiał wybrzmiał w klubach. Zakopower rusza w trasę koncertową “Widzialne i Niewizialne Tour” promując piosenki z nowej płyty o tym samym tytule. 17 marca wystąpi w Krakowie.

Kraków, Klub Studio - ul. Budryka 4 17.03.2023 

???? Otwarcie bram: 18:30

???? Start koncertu: 20:00

Bilety:

???? Stojące: 

79 zł ulgowe dla studentów i doktorantów - pula limitowana tylko na Ticketclub

89 zł - I pula - tylko na Ticketclub 

99 zł – II pula na TC i ebilet

109 zł – III pula 

???? Balkon: 

119 zł - przedsprzedaż  

129 zł - w dniu koncertu

https://ticketclub.pl/.../zakopower-widzialne.../

Bilety w wersji kolekcjonerskiej już niedługo dostępne stacjonarnie w:

???? Klubie Studio (Witolda Budryka 4) w godzinach otwarcia: codziennie od 12:00 do 00:00,

???? Klubie Filutek, codziennie od 12:00 do 00:00. 

***

- Ten świat pędzi. Pędzimy i my. Czasem tracimy z oczu to, co najważniejsze. Tymi piosenkami chcemy powiedzieć - zatrzymajmy się na chwilę, spróbujmy dostrzec to, co nienamacalne. Pod warstwą świata materialnego tętni ten duchowy. Można go doświadczyć w przyrodzie, czyimś uśmiechu, w sobie, czy w muzyce... i właśnie z tą muzyką chcemy Was odwiedzić w waszych miastach. – mówi Sebastian Karpiel-Bułecka.

Będzie jak to u Zakopower różnorodnie, będzie dużo instrumentów, pojawią się elementy etniczne, no i oczywiście będzie bardzo energetycznie ale, jak to już zespół nieraz pokazał będzie też moment na chwilkę refleksji.

Na koncertach będzie przeplatany repertuar ze wszystkich płyt zespołu, ale bazą oczywiście będą utwory z ostatniej. Będzie można usłyszeć „Chwilę” czy „Wielkie oczy”, ale i „Boso” czy „Kiebyś ty”. Będzie bardzo ciekawie, gdyż podobno nie zabraknie też coverów.

 

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream: dodatkowy koncert w Poznaniu Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!