Nowy singiel polskiego projektu Sour Blood

Artur Chachlowski

Poznański projekt Sour Blood prezentuje nowy singiel pod tytułem “The Great Descending Of Luna”. Sour Blood to projekt ma mapie Polski grający alternatywny rock, za którym stoi dwójka muzyków związanych z poznańską sceną muzyki rockowej.

“The Great Descending of Luna” to opowieść o zamierzchłej wielkości jednostki zastąpionej siłą przymierza wielu. Inspirowany mitologią i doświadczeniami utwór opowiada, jak pozornie zagubieni ludzie odnajdują moc w jedności. To historia ludzi mijających się każdego dnia, nie zdających sobie sprawy z tego, jak bardzo są sobie bliscy. W trudnych chwilach nawiązujemy zaskakujące relacje. Dzielące nas różnice nie wykluczają podobieństw. Samotność po ostatni dzień  to nie jedyna droga, choć nigdy nie wiadomo, jak ta prawda się objawi.

Utwór dotyczy cyklu życia i śmierci, a w nim także odrodzenia. Przez ból i niepokój możemy odnaleźć początek drogi do wspaniałości, ale czy jesteśmy gotowi zaryzykować własnym cierpieniem?

Nowy singiel - utwór “The Great Descending of Luna”:

MLWZ album na 15-lecie Rozpiska godzinowa Summer Fog Festival Zespół Lifesigns po raz pierwszy zagra w Polsce Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.