Zespół Skov wypuścił klip do nowego utworu

Artur Chachlowski

Dolnośląska grupa Skov wypuściła właśnie teledysk do nowej kompozycji “Above The Earth”, który powstał we współpracy z Piżmak Media. Nowy singiel został zarejestrowany w Nebula Studio (Materia, Gorycz, Tides From Nebula) w Warszawie, a zmiksowany i masterowany przez Nigela Simonsa w Eight Legs Audio.

Komentarz zespołu odnośnie nowej kompozycji: “Utwór jest zainspirowany aferą z przed kilku lat dotyczącą odkryciem masowych grobów dzieci rdzennej ludności z terenów Kanady. Finalnie użyliśmy tego tematu jako symbol wielu krzywd jakie instytucja kościoła wyrządziła lokalnym kulturom na całym świecie zabierając im tożsamość i niszcząc ich oryginalny system wierzeń i wartości. Utwór jest pierwszym z serii singli, które planujemy opublikować w nadchodzących miesiącach.”

Utwór jest dostępny do odsłuchu na popularnych platformach streamingowych.

Teledysk do utworu “Above The Earth”:

 

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia