Najnowsze wieści ze stajni Toguslav Brandt - zespół ponownie w studio.

Artur Chachlowski

 
Toguslav Brandt wciąż ostro pracuje nad nowym krążkiem "Motoroll". Nowa płyta, i tym samym zupełnie nowe oblicze zespołu z cięższym kopem, ujrzy światło dzienne najprawdopodobniej na przełomie czerwca i lipca.
 
Jak mówi lider grupy, a także autor wszystkich nowych numerów na nadchodzący album Przemek Archibald Berg : "Zaczynamy prace nad dalszą częścią naszej kolejnej płyty. W tygodniu lecą gary plus basidło, następnie już z początkiem czerwca oprawimy wszystko gitarowo,i chwilę potem nagrywanie wokali zamknie nam cały proces tworzenia nowej płyty. Kolejne 6 utworów powstanie w najbliższym czasie i jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, to na przełomie czerwiec/lipiec zaprezentujemy Wam nasz drugi krążek pt.:"Motoroll", na który przypadnie tym razem 14 utworów i być może jeden bonus track, ale trwają na ten temat dyskusje.
Dziękujemy firmie " TURBO opony i felgi"  za pomoc w realizacji nagrań, oraz wszystkim osobom, które nas wsparły i wspierają. Oficjalne podziękowania znajdziecie na okładce płyty, która zbliża się coraz większymi krokami." 
 
Relacje z nagrania płyty możecie śledzić na oficjalnym kanale zespołu na FB i na Youtube.
 
20 maja trafiły do sieci dwa kolejne po tytułowym " Motorollu" single " W Hołdzie dla rocka " i bonus track zatytułowany "Internetowa nacja". Zamykają one prezentacje przedpremierowe i właśnie trwa ich promocja radiowa i medialna. Wkrótce pojawią też też strumieniowo na streamingach. 
MLWZ album na 15-lecie Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Już wkrótce koncerty Jethro Tull w Polsce Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.