Debiutancki singiel i teledysk „Rok królika” duetu Fun Fatale

Artur Chachlowski

Do stacji radiowych trafia piosenka „Rok królika“, debiutancki singiel duetu Fun Fatale. Piosenka wkrótce będzie dostępna w streamingach. Teledysk jest już dostępny w serwisie YouTube i można go obejrzeć po rozwinięciu newsa.

Fun Fatale to projekt muzyczny, u podstaw którego leży przekonanie, że piosenki nadal mają moc, by zmieniać świat, w którym wciąż mieści się wiele zła. Fun Fatale, bo zabawa bez myślenia o konsekwencjach doprowadziła ludzkość na skraj zagłady, a w polityczno-ekonomicznych rozgrywkach ludzie nadal są pionkami. Czas bezrefleksyjnej konsumpcji i nieokiełznanej eksploatacji Ziemi dobiegł końca. Żeby ocalić planetę i rozpocząć nową erę w jej dziejach, musimy wszyscy zjednoczyć się w wysiłkach. Twórcy projektu Fun Fatale we wspólną walkę, by słowo „człowiek” znowu zabrzmiało dumnie, włączają się dźwiękami i słowami.

Fun Fatale o piosence: „Naszą piosenką pragniemy zwrócić uwagę na zło, które nas otacza. Jednocześnie pragniemy wszystkim uświadomić, że za tą ponurą rzeczywistość odpowiedzialny jest człowiek. Wiąże się to jednak z możliwością zmiany, nadzieją, którą daje nam chiński rok królika – symbol harmonii i nadejścia dobrej nowiny, który kontrastuje z impulsywnością i egoizmem tygrysa.”

Nagranie zrealizowano w Studiu Załuski w Załuskach k/Warszawy

Miks i mastering zrealizowano w Hasselhoff Studio w Łodzi

Realizacja, produkcja: Paweł Cieślak

*****

Kontakt z zespołem:

Maciej Pruchniewicz – tel. +48 603 900 986, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.facebook.com/people/Fun-Fatale/100092505354615/

https://www.instagram.com/_funfatale_/

//www.tiktok.com/@funfatale" style="color: blue;">https://www.tiktok.com/@funfatale

*****

Wydawca, promocja:

Robert Grześkowiak – tel. +48 721 288 251, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*****

Fun Fatale „Rok królika” 3:40

Muzyka: Maciej Pruchniewicz

Słowa: Paulina Frąckowiak

ISRC: PLF452300037

Okładka singla: Patryk Dzido

 

Teledysk "Rok królika' można obejrzeć tutaj:

MLWZ album na 15-lecie Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Już wkrótce koncerty Jethro Tull w Polsce Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.