Grupa Extreme udostępniła nowy singiel

Artur Chachlowski

Zespół Extreme powraca w składzie: Gary Cherone (wokal), Nuno Bettencourt (gitara), Pat Badger (bas) i Kevin Figueiredo (perkusja). Album „SIX” ukaże się 9 czerwca, natomiast teraz formacja udostępniła nowy singiel zatytułowany „Other Side Of The Rainbow”.

Nuno Bettencourt natomiast opowiada o „SIX”: „Cokolwiek pomyślisz sobie o nowej płycie EXTREME po przesłuchaniu dwóch, trzech utworów, to będzie błąd. Tak jest z każdym albumem, jaki nagraliśmy. Prawdziwi fani EXTREME wiedzą, że należy oczekiwać nieoczekiwanego. Mam poczucie, że potrzebujemy dobrego, oldschoolowego, rockowego albumu.  „SIX” jest bez wątpienia nowoczesny, ale gdy założysz słuchawki, pojedziesz w podróż od początku do końca. Nazwałbym to EXTREME 2.0”.

EXTREME mają na koncie ponad 10 milionów sprzedanych płyt. Album „SIX” będzie dostępny jako CD, w różnych opcjach LP oraz w formie cyfrowej.

Tracklista:

1. RISE
2. #REBEL
3. BANSHEE
4. OTHER SIDE OF THE RAINBOW 
5. SMALL TOWN BEAUTIFUL
6. THE MASK
7. THICKER THAN BLOOD 8. SAVE ME
9. HURRICANE
10. X OUT
11. BEAUTIFUL GIRLS
12. HERE’S TO THE LOSERS
 

MLWZ album na 15-lecie Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Już wkrótce koncerty Jethro Tull w Polsce Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.