Soen zapowiada nowy album

Artur Chachlowski

Soen, którzy już w czerwcu zagrają w Polsce podczas Mystic Festival w Gdańsku, zapowiadają nowy album. Krążek zatytułowany „Memorial” ukaże się 1 września, ale już teraz zespół udostępnił pierwszy singiel „Unbreakable”. Można go wysłuchać po rozwinięciu newsa. 
 
 
Nowy utwór Soen to deklaracja, czego możemy się spodziewać po nowym albumie - zespół pokazuje swoje cięższe oblicze, ale nie zapomina o melodycznej wrażliwości.
 
Martin Lopez, perkusista i założyciel zespołu, opowiada o singlu: „Unbreakable” to utwór, który opowiada o tym, jak ludzie ograniczają samych siebie ślepo w coś wierząc. Politycy i media pokazują wszystko w czarno - białych barwach chcąc, żebyśmy niszczyli naszych oponentów zamiast szukać z nimi nici porozumienia.  To bardzo istotne, by być pokornym i otwartym na inne poglądy. Ten utwór to jak związek klasycznego metalu z Soen”.
 
Tracklista: 
 
1. Sincere
2. Unbreakable
3. Violence
4. Fortress
5. Hollowed (feat. Elisa)
6. Memorial
7. Incendiary
8. Tragedian
9. Icon
10. Vitals
 

MLWZ album na 15-lecie Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Już wkrótce koncerty Jethro Tull w Polsce Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.