Komputerowy wokalista Bremenn, ale bez użycia sztucznej inteligencji

Artur Chachlowski

Po dwóch latach od ostatniego wydawnictwa, elektroniczno-rockowa formacja Bremenn wraca na scenę muzyczną z nowym singlem "Your Freedom" i nową odsłoną wokalu, który został całkowicie wygenerowany komputerowo.

Singiel od dzisiaj dostępny jest na wszystkich platformach streamingowych, a tak komentuje najnowsze wydawnictwo sam lider zespołu, Grzegorz Kabasa:

"Nowa odsłona Bremenn i jednocześnie eksperyment. Partie wokalne wykonane przez Mrs i Mr Nobody. Ciałem nieobecni, ale głosu użyczyli – oczywiście bez wykorzystywania sztucznej inteligencji. Your Freedom to także pytanie: jak daleko sięga wolność osobista? Czy nam wolno w ramach indywidualnego pojmowania wolności lekceważyć zagrożenia, zwłaszcza w sytuacjach ekstremalnych? Czy do tego nadal mamy prawo? A może, to zwykły egoizm i igranie z ludzkim życiem?"

Posłuchaj "Your Freedom" na swojej ulubionej platformie muzycznej: https://push.fm/fl/yourfreedom

Więcej o zespole:
Facebook: https://facebook.com/bremenn
Instagram: https://instagram.com/bremennofficial
Twitter: https://twitter.com/BREMENNofficial/
WWW: https://bremenn.vizz.pl

MLWZ album na 15-lecie Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Steve Hogarth wystąpi w Łodzi Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!