Koncert Ariadne's Thread w Klubie Zaścianek

Artur Chachlowski

Ariadne's Thread powracają na trasę koncertową "Far From Home Tour 2024". Zaczynają juz 6 kwietnia w Krakowie, w Klubie Zaścianek, z fantastycznym składem czterech zespołów z eklektyczną mieszanką stylów rockowych i metalowych.

Na pierwszym koncercie trasy połączą siły z:

Kruh: Folkowy rock z Krakowa.

Kruh, który pojawił się na scenie pod koniec 2023 roku, zapewnia świeże rockowe podejście do muzyki folkowej. Zdecydowanie warto ich obserwować, gdy wkraczają na scenę.

https://www.facebook.com/Kruhfolkrock

 

The Masquerade: brytyjski zespół grający teatralny death metal.

The Masquerade to symfoniczny zespół teatralno-metalowy z samego piekła. Zespół powstaje raz na 200 lat, aby przynieść diaboliczne słowo "The Masquerade Ball of Hell". Mówi się, że główny wokalista, nazwany po prostu "The Maestro", przekształcił piekło w niekończący się bal maskowy, aby przyciągnąć więcej ludzi do podziemi około 400 lat temu.

https://open.spotify.com/artist/0IuVmA8ucy1TE7M7bjsGai...

https://www.youtube.com/@TheMasqueradeBand666

https://www.instagram.com/the_masquerade_band/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087918433886

 

Slave Keeper: Symfoniczny hard rock.

Slave Keeper to muzycznie pogranicze hard rocka i heavy metalu. Chwytliwe melodie, mocny i wszechstronny wokal, soczyste riffy, gitarowe harmonie - to wszystko niewątpliwie inspirowane gigantami gatunku, ale zagrane w swoim własnym, unikalnym stylu.

Slave Keeper powstał powstał w 2014 roku i grał na wielu scenach w Polsce, między innymi przed takimi zespołami, jak Deep Purple, Nazareth, Jorn czy Absolva. W 2022 roku zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany “Ślad”, na którym uwiecznionych

zostało 12 różnorodnych, autorskich kompozycji. Na płycie pojawiają się znakomici goście jak choćby Grzegorz Kupczyk (CETI, ex-Turbo). Płyta spotkała się z dużym uznaniem odbiorców i krytyków, a słuchając jej można dostrzec szerokie spektrum

muzycznych zainteresowań zespołu: od szybkich heavy metalowych galopów, poprzez liryczne ballady, do bogato zaaranżowanych, wielowarstwowych kompozycji.

https://www.slavekeeperband.com

https://www.facebook.com/SlaveKeeperOfficial

https://www.instagram.com/slavekeeperofficial

 

Ariadne's Thread: Alternatywny folk metal.

Po udanym 2023 roku i świetnym przyjęciu podczas trasy Hammer of Witches '23, występie na festiwalu CastleParty i zajęciu pierwszego miejsca na SkalaRock Festival, Ariadne's Thread powracają na trasę w 2024 roku.

Przynosząc świeży, ciężki materiał, łączą melodyjny death metal, metal symfoniczny, pseudo black metal i djent, jednocześnie trzymając się swoich korzeni folk/folk metalu.

Zaprezentują zupełnie nowy set, jednocześnie prezentując niektóre ze swoich bardziej znanych utworów.

 

https://www.facebook.com/ariadnesthreadofficial

https://open.spotify.com/artist/4bP3FE4OKH6xHkSAr9mj0Y...

https://www.youtube.com/@ariadnesthread3609

https://ariadnesthread1.bandcamp.com/.../from-the-very...

Gates: 19:00

Bilety: 50zl adv, 60zl w dniu

 

Bilety:

TicketClub: https://ticketclub.pl/koncerty/far-from-home-tour-2024-ariadnes-thread-slave-keeper-the-masquerade-kruh-klub-zascianek-krakow-2676/

kupbilecik: https://bkb.pl/117062-44321

eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/ariadnes-thread?partner=academica&promotion=active

 

👉 Bloczki kolekcjonerskie: https://sklep.klubstudio.pl/pl_PL/p/Aridnes-Threads-06.04.2024-Bilet-Kolekcjonerski/201

za ariadnes 06 04 ig 1080x1080 830

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream: dodatkowy koncert w Poznaniu Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!