"Piąty Wymiar" - nowy album Toguslav B. już dostępny

Artur Chachlowski

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią rockowe trio Toguslav B. wypuściło na rynek swój nowy album "Piąty Wymiar" w wersji CD. Od końca 2023 roku płyta w wersji digital jest obecna na najważniejszych portalach streamingowych, ale wersja fizyczna, w formacie kolekcjonerskim, dziś trafia do rąk fanów.

Aby wejść w jej posiadanie, wystarczy skontaktować się z zespołem poprzez fanpage kapeli na FB.

Ten drugi, po debiutanckiej "Starej Gwardii", album w historii zespołu jest wypadkową zmian, które nastąpiły w zespole, a które poszły w kierunku zarówno mocniejszego brzmienia, jak i odmiennego wymiaru artystycznego, nieco odchodzącego od klimatu motocyklowego, z którym zespół był dotychczas mocno kojarzony. Nie oznacza to jednak całkowitego odejścia od ducha easy riders.

Odsłona graficzna albumu "Piąty Wymiar" jest dziełem managerki zespołu Moniki A.Gąsiorek z agencji M-ART Mundus, a jej profesjonalnej realizacji podjął się przyjaciel zespołu Paweł Kunicki, Na płycie znajdziecie 12 całkowicie autorskich utworów, które grane na koncertach kapeli już wzbudzają niekłamany entuzjazm.

Niedługo Toguslav B. ruszy w kolejną trasę z najnowszym materiałem. 

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia