Playlista 2008.12.10

Artur Chachlowski

POLL 2008 PLEBISCYT

 

On today's MLWZ show we are opening our annual "Best Progressive Album" Poll. Please vote for the best 10 albums of 2008 by sending email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  before December 31st. We will announce the results on January 7th at 8 pm during the Radio Alfa 102.40 FM show and  we will publish them on the MLWZ web site (POLLS section) the following day. More details on  the top right window of the MLWZ main page.

---------------------------

W dzisiejszej audycji inaugurujemy nasz doroczny plebiscyt na Najlepszy Album Roku. W trakcie dwugodzinnego programu w telegraficznym skrócie przypomnimy fragmenty około 100 najciekawszych prog rockowych albumów, które ukazały się na rynku w 2008 roku.

Na Wasze głosy w postaci 10 ulubionych płyt wydanych w trakcie kończącego się roku czekamy do 31 grudnia br. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 stycznia 2009r. w trakcie audycji MLWZ krakowskiego Radia Alfa 102.40 FM rozpoczynającej się o godz. 20:00, a następnego dnia opublikujemy je na naszym portalu (dział PLEBISCYTY).

Głosować można na trzy sposoby:

1. emailowo: na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ,

2. telefonicznie: tel. (012) 398 38 58 w trakcie przyszłotygodniowego wydania audycji Mały Leksykon Wielkich Zespołów, tj. w dniu 17 grudnia br. w godzinach 20:00 - 22:00,

3. listownie i na kartkach pocztowych: Radio Alfa, Węgrzce 206, 32-086 Kraków z dopiskiem "Mały Leksykon Wielkich Zespołów".

Na Wasze głosy czekamy do 31 grudnia br. Więcej szczegółów dotyczących Plebiscytu znajdziecie w prawym górnym okienku strony głównej.

Wśród Słuchaczy audycji i Czytelników naszego portalu, którzy wezmą udział w głosowaniu rozlosujemy liczne nagrody - niespodzianki. Prosimy zatem przy nadsyłaniu swoich typów o podawanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu pocztowego do korespondencji. Zapraszamy!

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia