OBRASQi - bio

Redakcja

To pomorskie trio zawładnie niejednym wrażliwym sercem. Swoją twórczość określają jako muzykę do obrazów i obrazy do muzyki, w nietypowy sposób łącząc progresywne pejzaże i nowoczesne brzmienia. Obrasqi to emocje zawarte w dźwiękach i obrazie, zawieszone w muzycznej przestrzeni.

Zespół działający od 2019 roku tworzą wokalistka, autorka tekstów i basistka Monika Dejk - Ćwikła, gitarzysta i klawiszowiec Artur Wolski i perkusista Jarosław Bielawski. Z artystami współpracuje także odpowiedzialna za obraz, tj. zdjęcia, film i grafikę Anna Kruszyńska.

Obrasqi mają na koncie maksisingiel "HolyGram", który zdobył uznanie fanów radiowej Czwórki i EPkę "Porzeczkowy", która ukazała się w sierpniu 2020 roku. Ostatnio pracowali nad debiutanckim albumem "Dopowiedzenia", który ukazał się w połowie czerwca 2021.

Na festiwalu Ino-Rock zespół będzie miał okazję, by zaprezentować jego obszerne fragmenty.

 

AKTUALNY SKŁAD:

Monika Dejk-Ćwikła - śpiew, bas

Artur Wolski - gitara, klawisze

Jarosław Bielawski - perkusja

 

DYSKOGRAFIA:

Dopowiedzenia - 2021

 

W INTERNECIE

FB: https://www.facebook.com/obrasqi

Instagram: https://www.instagram.com/obrasqi

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCCpBKEIARmqMu-wogsGbrqA

 

Na podstawie materiałów informacyjnych Rock Serwis.

MLWZ album na 15-lecie Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.