Nowe video Monster Truck

Artur Chachlowski

ImageZespół Monster Tuck prezentuje teledysk do utworu "Don't Tell Me How To Live. Wideo możecie zobaczyć już dziś pod poniższym linkiem:

https://youtu.be/Zdeo-i6uw5g

a o tym , że warto zapoznać się z twórczością zespołu przekonują między innymi Slash, Mike Inez (Alice In Chains) , Dave Navarro oraz Dee Snider. Wszyscy oni są zgodni co do jednego - Monster Truck zdecydowanie kopie w tyłek!

Album "Sittin' Heavy" ujrzy światło dzienne już 19 lutego i na prawdę warto zainteresować się propozycją Kanadyjczyków, którzy mają na swoim koncie koncerty między innymi z Guns N'Roses, Alice In Chains, ZZ Top, Slashem czy BuckCherry.

Na krążku znajdzie się 11 bardzo soczystych numerów - to kawał mocnego, hałaśliwego, rocka ale w muzyce Monster Truck nie brakuje też akcentów bluesowych, stoner rockowych czy też nawiązań do grunge. A teksty? Proste i płynące prosto z serca - traktujące o niezależności w każdej dziedzinie życia, o nie przejmowaniu się opiniami innych, o byciu szczerym w stosunku do samego siebie.

Realizatorem i współproducentem krążka jest zdobywca nagrody Juno, Eric Ratz. Na płycie pojawiają się goście z zespołów Billy Talent, Three Days Grace i  Cancer Bats.

Lista utworów:

01. Why Are You Not Rocking?

02. Don't Tell Me How to Live

03. She's a Witch

04. For the People

05. Black Forest

06. Another Man's Shoes

07. Things Get Better

08. The Enforcer

09. To The Flame

10. New Soul

11. Enjoy the Time

Album Monster Truck „Sittin’ Heavy” ukaże się 19. lutego 2016.

MLWZ album na 15-lecie Rozpiska godzinowa Summer Fog Festival Zespół Lifesigns po raz pierwszy zagra w Polsce Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.