Jazzombie zagra w Klubie Studio

Paweł Świrek,

Image7 kwietnia w krakowskim klubie Studio wystąpi zespół Jazzombie.

W 2014 roku zespoły Pink Freud oraz Lao Che zagrały wspólną trasę koncertową w Polsce. W wyniku tego spotkania powstał dziesięcioosobowy zespół Jazzombie. Latem ubiegłego roku zespół nagrał swoją debiutancką płytę, której premiera nastąpi na początku marca 2016 roku.Tytuł krążka – „Erotyki” – doskonale koresponduje z zawartością tekstową wydawnictwa, Jazzombie postanowili bowiem wykorzystać twórczość Bolesława Leśmiana, Juliana Tuwima, Emila Zegadłowicza, Jana Brzechwy, a wspólnym mianownikiem całości jest zabarwienie erotyczne owych liryków. Do tego muzyka, która wciąga i elektryzuje, w której słychać wpływy starego funka, hip hopu, jazzu czy też afro beatu.

Każdy, kto pamięta ostatni występ Jazzombie w Studio, z pewnością skusi się i na ten koncert – 7 kwietnia możemy spodziewać się potężnej dawki energii, całkowitego lekceważenia dla gatunkowych granic i poetyckich tekstów w niebanalnych interpretacjach. Lao Che i Pink Freud z osobna to już świetne zespoły, ale razem – to  już prawdziwe zjawisko! Nie wolno tego przegapić.

Ceny biletów:

ULGOWE: 30 PLN (w przedsprzedaży) / 40 PLN (w dniu koncertu)

ZWYKŁE: 35 PLN (w przedsprzedaży) / 45 PLN (w dniu koncertu)

Bilety są dostępne na stronach Ticketpro.pl oraz Ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych systemów.

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) wkrótce dostępne w Klubie Studio (ul. Budryka 4), w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).

Więcej informacji o koncercie na www.klubstudio.pl

JAZZOMBIE

7 kwietnia 2016, godz. 19:00

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

MLWZ album na 15-lecie