Melancholia i tajemniczość w nowym klipie Mikromusic

Artur Chachlowski, Melancholia i tajemniczość w nowym klipie Mikromusic

“Drzewiej” to kolejny singiel z albumu “Kraksa”, który swoją premierę miał we wrześniu zeszłego roku. Krążek Micromusic został bardzo ciepło przyjęty przez fanów oraz dziennikarzy, którzy są zachwyceni produkcją, a po lekturze wystawionych przez nich recenzji, od razu chce się sięgnąć po płytę.

Mikromusic raczy nas tym razem utworem pełnym melancholii, tajemniczości, czy nostalgii za nieznanym. Jest to połączenie niesamowicie intrygującego głosu Natalii z kompozycją elektronicznie-ambientową. Jak mówi zespół: “Piosenka opowiada o przeszłości, której nikt z nas nie zna, miłości, której nie sposób zdefiniować. Jesteśmy w kosmosie maleńką cząstką, a mimo wszystko potrafimy kogoś znaleźć, pokochać i w swoim mikro świecie przeżywać emocje tak ogromne jak Wielki Wybuch. Wszystko sprowadza się do najmniejszych cząsteczek, z których wszyscy jesteśmy zbudowani.“

Całość dopełnia znakomity teledysk, który choć charakterystyczny dla stylistyki Mikromusic, rozbudza u widza ogrom nieznanych dotąd emocji. Obrazek autorstwa Rogera Wanke powstał w Karkonoszach, a w klipie wystąpili przyjaciele Natalii Grosiak, na co dzień głęboko związani są ze Szklarską Porębą - Marcelina i Maciek Misztale. Takie połączenie gwarantuje nam piękne widoki, które choć na moment pozwalają nam przenieść się w słoneczny, górski krajobraz.

Utwór ten, tak samo jak resztę piosenek z nowej płyty usłyszeć będzie można na koncertach. Energia przekazywana przez Mikromusic będzie z pewnością jeszcze większa, a jej odbiór dosadniejszy, dlatego wszystkim osobom spragnionym wrażeń polecamy udział w letnich koncertach, które odbędą się:

- 11.07 w Poznaniu
- 23.07 w Krakowie
- 24.07 w Rzeszowie
- 30.07 we Wrocławiu
- 31.07 w Łodzi
- 06.08 w Olsztynie   

Teledysk do utworu "Drzewiej" można obejrzeć tutaj:

MLWZ album na 15-lecie