Grupa Manchester wydała nowy singel

Artur Chachlowski

Utwór "Dobrze że jesteś" - to najnowsza muzyczna propozycja formacji Manchester. Teledysk do obejrzenia po rozwinięciu newsa.

Muzycy zespołu Manchester przyzwyczaili ostatnimi czasy swoich fanów, do udostępniania im przynajmniej jednego nowego singla w roku. Nie inaczej jest w 2021. Manchester cały czas kroczy rockową ścieżką, a kolejnym na to dowodem jest utwór "Dobrze że jesteś".

Zespół powstał w 2006 roku i od tego czasu zdobył wiele wyróżnień m.in. nagrody publiczności i internautów na Festiwalu TOPtrendy. Był dwukrotnie nominowany do Super Jedynki na Festiwalu Polskiej Piosenki W Opolu oraz do nagrody Bursztynowego Słowika. Od 2018 roku zespół występuje z wokalistą Maciejem Zadykowiczem, z którym nagrał do tej pory 5 singli.

Najnowszy utwór ,,Dobrze że jesteś” opowiada o tym że, mimo iż pojawiają się w nas różne wątpliwości, mamy gorsze dni, nie wszystko układa się tak jak sobie to wymyśliliśmy, to wspaniale jest mieć osobę, dzięki której po powrocie do domu możemy się odciąć, porozmawiać, zapomnieć.

W warstwie muzycznej zespół postawił na gitarowe, przebojowe granie, z którego jest dobrze znany. Melodyjny refren to wizytówka tego zespołu i nie inaczej jest tym razem. Na pewno zapadnie wam w pamięci i nie raz zanucicie go w ciągu dnia.

Teledysk można obejrzeć tutaj:

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!