Grudniowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży

Artur Chachlowski, Grudniowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży
Trudno w to uwierzyć, ale święta są już tuż tuż… Przypomina nam o tym najnowsze wydanie magazynu Metal Hammer, ostatnie sygnowane rokiem 2021. Na okładkę trafił tym razem legendarny zespół Deep Purple. Dlaczego właśnie on? Redaktor naczelny tłumaczy we wstępniaku:
 
„Świat się kończy... pomyślałem, gdy dotarła do mnie wiadomość, że nowy album Deep Purple będzie płytą z coverami. No bo czy przystoi zespołowi, który jest żywą legendą robić coś takiego? Na pierwszy rzut oka może to przecież świadczyć o braku pomysłów i odcinaniu kuponów od zdobytej przez lata popularności. Wszystkie wątpliwości rozwiało przesłuchanie ‘Turning To Crime’ oraz lektura wywiadu, który z Ianem Gillanem przeprowadził dla nas - wielki fan grupy - Wojtek Cugowski.”

W nowym wydaniu pisma przeczytacie ponadto wywiady z Unto Others, którzy nową płytą udowadniają, że nie na darmo przylgnęła do nich łatka nadziei metalu, z kultowymi Massacre i Sodom oraz z Nergalem, który opowiada o tym jak powstał nowy album Me And That Man. Nie zabrakło także innych znakomitych tematów oraz naszych stałych rubryk, m.in. Za Progiem (strona 61).

Polecamy!

MLWZ album na 15-lecie