Mariusz Duda podpowiada jak przezwyciężyć kryzys

Artur Chachlowski

"How To Overcome Crisis" – nowy singiel z "Interior Drawings” - trzeciej części pandemicznej trylogii Mariusza Dudy. Jest to prawdopodobnie najbardziej przystępna płyta z całej trylogii, a "How To Overcome Crisis", najbardziej przystępna kompozycja, bo zawiera... śpiew i aż 8 linijek tekstu” - mówi Mariusz Duda.

Mariusz Duda dodaje: „To moment tworzenia - bo przypomnę, że nowa płyta mówi o procesie twórczym - w którym pojawia się kryzys, symbolizowany przez te wszystkie świsty i zgrzyty, które słyszymy w kompozycji i które musimy przezwyciężyć. Zastanawiałem się jak to "przezwyciężenie" przedstawić w muzyce i jedyne co przyszło mi do głowy to... ładna melodia. W ten oto sposób wyszła z tego prawie piosenka z dziwnymi przeszkadzającymi dźwiękami i śpiewem”.

Album "Interior Drawings” można nabyć w formie kasety magnetofonowej pod tym linkiem:

https://bit.ly/MDDrawMC

Tracklista albumu:

 1. RACING THOUGHTS (05:19)
  2. INTERIOR DRAWINGS (05:44)
  3. SHAPES IN NOTEBOOKS (04:50)
 2. PRISONER BY REQUEST (05:39) 
 3. DREAM OF CALM (03:25)
 4. HOW TO OVERCOME CRISIS (04:55)
 5. ALMOST DONE (06:29)
  8. TEMPORARY HAPPINESS (05:16)

 

Utworu można posłuchać tutaj:

 

MLWZ album na 15-lecie Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!