Wieczór poezji w krakowskim Gwarku

Artur Chachlowski

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert poezji śpiewanej i nie tylko. Wieczór z zespołem Ponad Chmurami to prawdziwa uczta muzyczna. Usłyszeć będzie można utwory Bułata Okudżawy oraz Leonarda Cohena w polskich tłumaczeniach, a także autorskie utwory do tekstów polskich poetek: Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan i Hanny Woś-Dewińskiej.

"Ponad Chmurami" wciąż przemierza koncertowe szlaki, grając kilkadziesiąt koncertów rocznie w całej Polsce. Zawsze bardzo dobrze odbierani przez widzów. W zgromadzonej publiczności wyzwalają naturalne emocje, od śmiechu do łez.

Wystąpili jako goście specjalni na Międzynarodowym Festiwalu im. Bułata Okudżawy, gdzie ich występ zachwycił m.in. żonę Okudżawy. Poza występami na terenie całej Polski mają na swoim koncie wydanych kilka płyt CD, w tym najnowszą Czas nic nie zmienił wydaną w łódzkim wydawnictwie Dalmafon. Podczas koncertu Państwa uwagę zwróci niepowtarzalny głos wokalistki grającej także na gitarze, ukulele oraz instrumentach perkusyjnych (Kasia Jacuk) wraz z delikatnym akompaniamentem gitary (Nikodem Jacuk). Zespołowi towarzyszy profesjonalny realizator dźwięku (Dominik Łochnicki).

Zapraszamy na wyjątkowy koncert poezji śpiewanej i nie tylko. Wieczór z zespołem Ponad Chmurami to prawdziwa uczta muzyczna. Usłyszeć będzie można utwory Bułata Okudżawy oraz Leonarda Cohena w polskich tłumaczeniach, a także autorskie utwory do tekstów polskich poetek: Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan i Hanny Woś-Dewińskiej z płyty która swoją premierę miała w czerwcu 2021 roku.

Ponad Chmurami - wieczór z Okudżawą i Cohenem oraz autorskimi utworami

Klub Gwarek

Kraków, ul. Reymonta 17

02.04.2022

18:30 - thedoors

19:30 - start

Bilety:

40 zł - przedsprzedaż

50 zł - w dniu koncertu

Dostępne online:
https://ticketclub.pl/koncerty/ponad-chmurami-utwory-bulata-okudzawy-i-leonarda-cohena-oraz-kompozycje-wlasne-klub-gwarek-krakow-1844

https://www.ebilet.pl/muzyka/pozostale/ponad-chmurami/?partner=academica&promotion=active

FB: https://www.facebook.com/ZespolPonadChmurami

YT: https://www.youtube.com/watch?v=_s0XGCbOX_U

WWW: https://ponadchmurami.pl/

Koncert Kraków 02.04.2022 830

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia