Lipcowy Metal Hammer już w sprzedaży

Artur Chachlowski, Lipcowy Metal Hammer już w sprzedaży

Do sprzedaży trafił właśnie kolejny numer magazynu Metal Hammer. Wydanie, choć już wakacyjne, wypełnione jest bardzo ciekawymi tematami. Jak we wstępniaku wyjaśnia redaktor naczelny: „Są w tym numerze dwa, naprawdę poruszające wywiady. Pierwszy z Sashą Proletarskim, dziennikarzem muzycznym z  Odessy, który opowiedział nam o obecnej sytuacji zespołów metalowych na Ukrainie oraz – po prostu – o wojennej rzeczywistości.

Drugi z Tomkiem Budzyńskim, który wydał właśnie bardzo udany solowy album, ale w wywiadzie opowiada o życiu, świadomości przemijania i o tym, co daje nadzieję. Jest też kilka słów o nowej płycie Armii, która - jak deklaruje Budzy - będzie nagrana jeszcze tej jesieni.”

Oprócz tego w numerze znajdziecie także rozmowy z Khold, Massacre, Sadist i Kreatorem. Dla fanów heavy polecamy wywiady z Civil War, Powerwolf, a miłośnikom bardziej alternatywnych brzmień zwracamy uwagę na nowy album Billy'ego Howerdela i wybitny krążek polskiej formacji Trupa Trupa. Tradycyjnie nie zabrakło naszych stałych rubryk, w tym Za Progiem, w której niespodziankę dla siebie znajdą sympatycy grupy Kansas.

MLWZ album na 15-lecie