"Cyrk": drugi singiel do nowego albumu W.Rona "Czemu nie "

Artur Chachlowski

Najnowszy album duetu W.R.ona ukaże się 12 sierpnia. Zespół tworzą doświadczeni muzycy: Sławomir Antoni Wroński "Wrona", grający na basie i śpiewający oraz Grzegorz Imielski "Mały" grający na bębnach.

Obaj panowie mają już za sobą spore doświadczenie sceniczne z poprzednich projektów i zespołów z którymi współpracowali,  jak m.in.Mercy House, Śfider Any, Novak czy Chico. Grali na słynnych festiwalach o których marzy wielu, jak Bloodstock, Hammerfest, Downloads Festival czy Przystanek Woodstock obecnie Poland'Rock. Najnowszy album zatytułowany "Czemu Nie" od dłuższego czasu zapowiada medialnie singiel pt."Puste Talerze" prezentowany m.in w Radio Nowy Świat, Czwórce , Radio Bemowo czy Radio Afera i w licznych portalach muzycznych.

Przyszedł czas na kolejny singiel zapowiadający najnowszą płytę. Do utworu zatytułowanego "Cyrk" wkrótce powstanie klip, obecnie będący w realizacji, który oczywiście z przyjemnością zaprezentujemy na naszych łamach. Tymczasem artyści ujawnili okładkę singla (obok) autorstwa niezależnego artysty o pseudonimie W.A.R.T .

Klip jak zwykle w przypadku W.R.ony przygotuje Kosa Bueno Studio.

MLWZ album na 15-lecie Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Już wkrótce koncerty Jethro Tull w Polsce Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.