Adam Woch, Robert Guzik i Marek Napiórkowski prezentują wspólny singiel

Artur Chachlowski, Adam Woch, Robert Guzik i Marek Napiórkowski prezentują wspólny singiel

Adam Woch i Robert Guzik to gitarzyści z klasycznym warsztatem, którzy nie boją się wyjść poza ramy gatunku. Muzycy dobrze czują się w rytmicznych i energetycznych brzmieniach latynoamerykańskich, gdzie pozwalają sobie na eksperymentowanie.

Panowie niejednokrotnie reinterpretują, dekonstruują, dodają nową, osobistą warstwę muzyczną, tworząc przy tym nową jakość.

Do swojego nowego projektu zaprosili Marka Napiórkowskiego - prawdziwą legendę jazzu i wybitnego gitarzystę. W najnowszym singlu BAIÃO muzycy łączą ze sobą dwa światy - ciepłe brzmienie gitary klasycznej przeplata się z przenikliwymi i metalicznymi dźwiękami gitary akustycznej. To początek osobistej rewolucji muzycznej, którą muzycy nazwali Classic Rebels.

Adam i Robert to duet, który koncertował na całym świecie. Gitarzyści grali w kilkunastu krajach, na trzech kontynentach, debiutując w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall.

“Nie chcemy odgradzać się od publiczności i grać w sterylnych warunkach koncertowych. Lubimy żywy kontakt z odbiorcami, bez nadęcia i sztywnych ram. Wtedy czujemy się sobą, a szczera energia, którą wysyłamy do publiczności, wraca do nas ze zdwojoną siłą. Przełamujemy utarte wyobrażenia o instrumentalnej muzyce poważnej i dajemy poczucie otwartości, świeżości i przystępności. To muzyka dla każdego, słuchanie gitary jest naprawdę fajne!” - Adam Woch i Robert Guzik

MLWZ album na 15-lecie