Wytwórnia Tematy

Artur Chachlowski

Wytwórnia Tematy - to nowa wytwórnia muzycznąa z siedzibą w Krakowie. Cierpliwie selekcjonuje artystów, by pokazać światu różne oblicza polskiej muzyki alternatywnej. Tematy powstały, by inspirować i napędzać do "dopinania tematów'' oraz by numery pochowane w szufladach w końcu ożyły. 

Szerszy opis przedsięwzięcia pod poniższym linkiem:

Wytwórnia Tematy - INFO

By być na bieżąco z nową muzyką spod szyldu Wytwórni Tematy warto śledzić ją na https://www.facebook.com/tematytematy oraz na https://www.instagram.com/tematytematy/

Pierwsza z premier wytwórni tematy ujrzała już światło dzienne - to Singiel ,,Silniczek’’  grupy EDPB. EDPB - czyli Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów to krakowski zespół grający piosenkową muzykę z pogranicza rocka alternatywnego i pop-rocka. Zespół istnieje od 2015 roku, mając na koncie dziesiątki koncertów w całej Polsce, oraz zwycięstw w festiwalach piosenki.

Singiel ,,Silniczek’’  to historia skomplikowanej relacji dziecka z ojcem. Piosenka utrzymana jest w songwriterskiej, gitarowej, a miejscami nawet gospelowej narracji. Utwór, mimo poważnego tematu, jaki podejmuje w nim Dominik Sygnarowicz (wokalista, autor tekstu), zachowuje świeżość i lekkość alt-rockowego przeboju.

Teledysk został zrealizowany przez  Brave Boy Studio w Łodzi. W klipie główna role zagrał pan Marek Lipski - wybitny aktor Teatru Nowego w Łodzi, znany także z produkcji filmowych m.in. z filmu ,,Jestem mordercą’’.

MLWZ album na 15-lecie Steve Hogarth wystąpi w Łodzi Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!